На Полтавщині викрили депутата під час отримання понад 60 тисяч доларів ймовірного хабаря

. фото НАБУ

Правоохоронці затримали депутата Миргородської міської ради під час отримання хабаря. Чоловік був членом земельної комісії.

Про це повідомили на офіційному сайті Національного антикорупційного бюро України.

Депутата затримали під час одержання неправомірної вигоди у сумі 66,7 тисяч доларів за владнання земельного питання. Як встановило слідство, посадовець запропонував допомогти місцевому фермеру, який хотів продовжити строк дії оренди земельних ділянок та орендувати нові.

Депутат пообіцяв особисто проголосувати за прийняття "потрібного" рішення під час земельної комісії. Також чоловік пообіцяв підтримати рішення комісії під час сесії міської ради та забезпечити достатню кількість голосів своїх колег.

Нині депутата затримали. Вирішується питання щодо повідомлення йому про підозру та обрання запобіжного заходу за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України "Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою". Санкція - позбавлення воліПозбавлення волі — це кримінальне покарання, що являє собою примусову ізоляцію злочинця від суспільства та тримання його в спеціалізованій установі з певним режимом відбування. на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook