У Диканській ТГ на Полтавщині влаштують біологічну школу для дітей

. Facebook-сторінка РЛП "Диканський"

П’ятиденне навчання з біології та екології влаштують для школярів із Диканської громади. Його організують працівники регіонального ландшафтного парку "Диканський".

Що таке біологічна школа у Диканьці

Таке навчання для школярів влаштовують для поглиблення знань підлітків з екології та біології, розповіла Суспільному фахівчиня з екологічної освіти парку "Диканський" Марина Криворучко.

"Мета – познайомити дітей із концепцією "Поважай природу", розширити знання про органічний світ, про категорії природо заповідного фонду, біорізноманіття тощо", – каже фахівчиня.

За її словами, безплатні заняття триватимуть з 14 до 18 серпня із 9:00 до 14:00. Для дітей організують, зокрема, уроки з біології на природі, практичні заняття, похід до річки та ігри. Крім того, навчать користуватися за стосунком "iNaturalist", який допоможе визначати різні рослини і тварин.

Діти у парку "Диканський". Facebook-сторінка РЛП "Диканський"

Хто може стати учасником біологічної школи у Диканьці

Долучитися до біологічної школи можуть учні 9-х – 11-х класів із закладів Диканської громади, повідомила Марина Криворучко.

"15 учнів плануємо зареєструвати, невелика група. Це наш перший досвід, але не перший рік хотілося провести таку школу. Це робимо без залучення коштів і без внесків від учасників на базі нашого парку своїми можливостями", – каже фахівчиня.

За її словами, нині групу завершують формувати.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook