Олександр Каніболоцький із Полтавщини вирушив у благодійний велопробіг: на що збирає гроші

. Суспільне Полтава

63-річний житель Опішні, що на Полтавщині, вирушив у благодійний велопробіг до міста Буча на Київщині. Чоловік планує здолати 750 кілометрів, аби зібрати гроші для Збройних сил України.

У велопробіг до Бучі Олександр Каніболоцький вирушив 30 травня. Це місто обрав, тому що воно одним із перших зазнало руйнувань внаслідок російського вторгнення. У дорогу, каже, брав лише необхідне.

Здебільшого це одяг, аби перевдягатися, бо дорога далека. Майки, футболки. Якийсь бутерброд на перший випадок і пляшка замороженої води. Ліків дуже багато. І гіпертонія, і від тиску, і від головного болю, і знеболювальні.
Олександр Каніболоцький перед поїздкою підготував велосипед. Суспільне Полтава

Чоловік планує здолати велосипедом 750 кілометрів. Це до Бучі й назад. Їхатиме через Миргород, Лубни, Гребінку, Яготин, Бориспіль та Київ. Поїздку запланував з осені.

Трішки я раніше хотів (їхати – ред.), на початку квітня, але почалися городи, багато роботи, а так трішки справилися, і в цей період, доки немає поління, підгортання картоплі, вирішив зробити цей велопробіг. Ночівля вже домовлена у Лубнах. У Гребінці з головою громади теж узгоджено, де я зупинюся, там мене приймуть. У Борисполі теж. А в Бучі давно вже чекають.
Олександр Каніболоцький біля свого подвір’я. Суспільне Полтава

Інформацію про подорож чоловік опублікував на сторінці у соцмережі, там розмістив і номер карти, на яку можна робити благодійні внески.

Що із своєї пенсії можна? Допомагаємо, передаємо продукти, а так багато не поможеш. А з такою метою може щось вийде краще. Це не від мене залежить, а як оцінять люди мій велопробіг. У мене мета – автомобіль або дрон.
Олександр Каніболоцький у дорозі. Суспільне Полтава

Це другий велопробіг у житті опішнянина. Перший здійснив восени.

Під час минулого велопробігу зібрали 12 тисяч (гривень – ред.), малувато, звісно. Купили гуму для 72-ї бригади. Минулого велопробігу було дуже важко їхати у зворотному напрямку, тому що почалися дощі і всю дорогу від Батурина до Липової Долини (населені пункти у Чернігівській обл. – ред.) поливали дощі.

Доїхати до Бучі Олександр Каніболоцький планує за три дні.

Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:

Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook