Парламент ухвалив "антиколомойський" закон: як голосували депутати з Полтавщини

. Суспільне Полтава

13 травня Верховна Рада ухвалила в цілому законопроєкт про банки. Це одна з вимог Міжнародного валютного фонду перед наданням Україні кредитного траншу. Законопроєкт підтримали 270 нардепів. Проти – 51. А утрималися – 29-ро.

Ухвалений законопроєкт надає Національному банку повноважень щодо регулювання діяльність інших банків. Також документ дозволяє удосконалити механізм ліквідації таких установ. Щодо націоналізованих банків, то законом остаточно забороняється скасовувати рішення про націоналізацію.

Ось як голосували депутати-мажоритарники від Полтавщини.

Графіка: як голосували нардепи з Полтавщини за "антиколомойський" закон. Суспільне Полтава

Позафракційний Олег Кулініч та двоє представників від "Слуги народу" проголосували "за". Це Костянтин Касай та Дмитро Нальотов. Анастасія Ляшенко від цієї ж фракції утрималася, як і представник депутатської групи "За майбутнє" Юрій Шаповалов. А Максим Березін та Олексій Мовчан від "Слуги народу" не голосували. Ще один нардеп від цієї партії Андрій Боблях був відсутній.

Нагадаємо, законопроєкт про банки називають "антиколомойським", адже унеможливлює повернення "ПриватБанку" колишнім власникам Ігорю Коломойському та Геннадію Боголюбову.