На Полтавщині впали два літаки: що відомо

Доповнено

За два дні на території Полтавської області впали два літаки. Це сталося 11 та 12 жовтня. Про це під час відеоконференції із журналістами повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

Літаки, які розбилися, були українські. Обидві події сталися у Шишацькій громаді. Серед цивільного населення загиблих чи поранених не було.

"У вівторок і в середу мали катастрофи, падали літаки наші саме у Шишацькій громаді. Більше інформації коментувати не можу, коментують ці події військове керівництво Міністерства оборони. Чекаємо від них інформацію", – розповів 13 жовтня Дмитро Лунін.

Речник командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат Суспільному підтвердив падіння одного літака на Полтавщині.

"12 жовтня зазнав катастрофи літак Повітряних сил «СУ-24М», який виконував завдання на східному напрямку. Саме там бомбардувальник завдав ударів по пунктах окупантів, ракетно-бомбові удари по різних цілях. Виконавши завдання, літак розвернув пілот. Саме у той час влучила ракета, і літак було уражено. Пілоти намагалися дотягнути до аеродрому найближчого, але це не вдалося. Один пілот вижив, а другий, на жаль, загинув", – повідомив Юрій Ігнат.

За словами речника речника командування Повітряних сил ЗСУ Юрія Ігната, 11 жовтня на Полтавщині зазнав катастрофи винищувач "Су-27".