На зібрані під час велопоїздки гроші житель Полтавщини купив шини для військових

. фото: надане О. Каніболоцьким

На гроші, які збирав під час велопоїздки Україною, житель Опішні Олександр Каніболоцький купив шини для військових. Про це він розповів Суспільному.

Для збору грошей на своїй сторінці у соцмережі розповідав про поїздку та опублікував номер банківської картки. Після велопоїздки ще тиждень продовжував збір. Загалом на його рахунок пожертвували 12 тисяч 284 гривні.

За 11 тисяч 491 гривню чоловік придбав чотири автомобільні шини. Крім того, сплатив 250 гривень комісії та 457 гривень − за доставку.

"Я зв’язався з волонтером у нас тут, в Опішні. Вона зв’язалася із бійцями 72-ї бригади (72-га окрема механізована бригада імені Чорних Запорожців – ред.). Сказали, що вони потребують такої допомоги", − каже Олександр Каніболоцький.

Шини, які купив Олександр Каніболоцький. фото: надане О. Каніболоцьким

Нині, каже, є проблема з доставкою цих шин на передову військовим.

"Ми хотіли (доставити – ред.) зі Львова до місця призначення. А там немає грузового відділення. З командиром роти не можу я зв’язатися, немає зв’язку. Дуже хотілося швидше передати", − говорить Олександр Каніболоцький.

Що відомо:

  • 63-річний Олександр Каніболоцький із селища Опішня на Полтавщині здійснив п’ятиденну поїздку на велосипеді "Україна" і подолав шлях від Опішні до міста Батурин на Чернігівщині.