Руйнування на заводі: стало відомо, куди влучила друга ракета у Кременчуці

. Фото: Суспільне Полтава/ наслідки ракетного удару по Кременчуцькому заводу, який стався 27.06.

Одна із двох ракет, які 27 червня російська армія випустила по Кременчуці на Полтавщині, влучила на територію заводу. Про це повідомив Суспільному голова наглядової ради установи Микола Данилейко.

Через влучання російської ракети частково поруйнована інфраструктура "Кременчуцького заводу дорожніх машин ("Кредмаш")". Це приватна установа. Серед працівників поранених немає, розповів голова.

Розбита, зокрема, будівля, а на території заводу лишилася вирва від вибуху. Микола Данилейко Суспільному повідомив, що з 1989-го року завод не випускав військової техніки та запчастин.

Друга ракета у Кременчуці 27 червня влучила на територію Кременчуцького заводу дорожніх машин. Фото: Суспільне Полтава

Розбита, зокрема, будівля, а на території заводу лишилася вирва від вибуху. Микола Данилейко Суспільному повідомив, що з 1989-го року завод не випускав військової техніки та запчастин.

Що відомо:

  • "Кременчуцький завод дорожніх машин ("Кредмаш")" – це виробник асфальтозмішувальних установок і запчастин. Перші такі вироби почали виготовляти 1949-го року, за цей час випустили понад 21 тисячу змішувачів асфальтобетону, йдеться на офіційному сайті підприємства.
  • Установу заснували 1870-го року, тоді вона займалася виробництвом сільськогосподарських машин – кінних приводів, молотарок, січкарень і запасних частин до них.
  • Обстріл у Кременчуці стався 27 червня. Одна з російських ракет влучила у торговий центр, де перебувало від 200 до 1000 людей. Такі цифри надав міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.
  • 900 кілограмів вибухівки: подробиці ракетного удару у Кременчуці
  • Через ракетний удар, який російська армія завдала по торговому центру у Кременчуці, на Полтавщині оголосили жалобу.