"Відомо про понад 20 загиблих», – Кирило Тимошенко про обстріл ТЦ у Кременчуці

. Фото: Суспільне Запоріжжя

Кількість загиблих у торговому центрі у Кременчуці збільшилася до понад 20. Про це під час брифінгу повідомив заступник голови Офісу президента України Кирило Тимошенко.

Нині неподалік згорілого торговельного центру, куди 27 червня влучила російська ракета, місцеві зносять квіти, лампадки та іграшки.

Місцеві зносять квіти, лампадки та іграшки. Фото: Суспільне Полтава
"Уже відомо про понад 20 загиблих та 59 поранених. З яких 25 госпіталізовано. Також є понад 40 заяв від родичів про безвісти зниклих, які могли знаходитись під час обстрілу у торговельному центрі", - повідомив Кирило Тимошенко.
Неподалік згорілого торговельного центру, куди влучила 27 червня російська ракета, місцеві зносять квіти, лампадки та іграшки. Фото: Суспільне Полтава

Як повідомляв раніше міністр внутрішніх справ Денис Монастирський, зниклими безвісти вважають 21 людину. Впізнати тіла деяких загиблих не можуть через те, що вони сильно обгоріли.

Що відомо:

  • Удень 27 червня російська армія завдала ракетних ударів по торговому центру у місті Кременчук Полтавської області.
  • Через обстріл ТЦ у Кременчуці працівники Служби безпеки України розпочали кримінальне провадження за частиною другою статті "Порушення законів та звичаїв війни.
  • Станом на 6:00 28 червня 18 людей загинули внаслідок ракетного обстрілу торговельного центру у Кременчуці.
  • Співробітників ТЦ у Кременчуці, куди влучила ракета, можуть притягнути до відповідальності, заявила генпрокурорка Ірина Венедіктова.