Співробітників ТЦ у Кременчуці, куди влучила ракета, можуть притягнути до відповідальності

Доповнено
. Фото: Суспільне Полтава

Після розслідування справи щодо обстрілу торгового центру у Кременчуці, до відповідальності можуть притягнути співробітників закладу. Про це Суспільному повідомила генпрокурорка Ірина Венедіктова.

Якщо слідство доведе, що співробітники торгового центру знехтували заходами безпеки людей під час повітряної тривоги, їх притягнуть до відповідальності, сказала генпрокурорка.

Ірина Венедіктова. Фото: Суспільне Полтава

"Якщо дійсно там були певні такі порушення, які б змогли б превентивно зберегти життя і цього не відбулося, звичайно буде притягнення до відповідальності", – розповіла Ірина Венедіктова.

За словами керівника обласної прокуратури Антона Столітнього, на час повітряної тривоги торговий центр мав призупинити роботу.

"Досліджується також питання халатного ставлення до виконання своїх службових обов’язків керівництва даного закладу стосовно їх дій після отримання сповіщення про тривогу. На них покладений обов’язок на час тривоги припинити діяльність торгового центру і відновити таку діяльність після закінчення повітряної тривоги", – додав Антон Столітній.

Що відомо:

  • Удень 27 червня російська армія завдала ракетних ударів по місту Кременчук Полтавської області. Російські ракети влучили у торговий центр "Амстор". Президент України Володимир Зеленський заявив, що в ТЦ могли перебувати понад тисяча людей.
  • Через обстріл ТЦ у Кременчуці працівники Служби безпеки України розпочали кримінальне провадження за частиною другою статті "Порушення законів та звичаїв війни.
  • Володимир Зеленський назвав цю подію – одним із найбільш зухвалих терористичних актів в історії Європи.
  • Станом на 6:00 28 червня 18 людей загинули внаслідок ракетного обстрілу торговельного центру у Кременчуці. А близько 40 людей вважають зниклими безвісти.