Близько 40 людей вважаються зниклими безвісти через ракетний обстріл у Кременчуці

. Фото: Суспільне Полтава

36 людей вважають зниклими безвісти внаслідок російського удару по ТЦ "Амстор". Про це Суспільному повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін.

За даними керівника ОВА, 59 людей звернулися до лікарень Кременчука, 25 –госпіталізували. 18 людей загинули.

"За 14 хвилин до ракетного удару була повітряна тривога. Були відкриті всі двері, і більшість людей змогли вийти з цього торговельного центру, як зазначили, але якась кількість людей залишилася. Зараз вивчається точна кількість людей", – розповів Суспільному Дмитро Лунін.

Нині вже більше половини завалів ТЦ розібрали.

"За нашими підрахунками зараз ми маємо десь 36 осіб, які безвісти зникли. Ми маємо інформацію щодо пошуку їх. Їх продовжують шукати, як у місті, у лікарнях, так і на завалах", – додав керівник Полтавської ОВА.
Нині вже більше половини завалів ТЦ розібрали. Фото: Суспільне Полтава

Як розповів Дмитро Лунін, у торговельному центрі не було укриття чи бомбосховища.

"Вони знаходилися напроти у готелі. Там при повітряній тривозі люди знаходили укриття. Тут немає підвалів", – зазначив Лунін.

Що відомо:

  • Удень 27 червня російська армія завдала ракетних ударів по місту Кременчук Полтавської області. Зокрема, обстріляли торговельний центр "Амстор", який працював. Унаслідок влучання у закладі почалась пожежа, врешті ТЦ повністю згорів.
  • Через обстріл ТЦ у Кременчуці правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частиною другою статті "Порушення законів та звичаїв війни.
  • Володимир Зеленський назвав цю подію – одним із найбільш зухвалих терористичних актів в історії Європи.