У Полтаві зооволонтерка приймає евакуйованих тварин із прифронтових міст. Деяких уже вдалось прилаштувати, а також є ті, хто ще чекає на родину.
Про це розповіла Суспільному зооволонтерка Юлія Ткаченко.
Підшукують господарів і для песика Льосика. Його минулого тижня привезли військові з Дружківки, що на Донеччині. У нього травмовані лапки та голова. Раніше пес жив із військовими на позиціях. Тепер за ним доглядає зооволонтерка.
"Його знайшли військові, коли в нього був проломлений череп і відірваний один пальчик на лапці. Вони його виходили, відвезли у Дружківку в лікарню, там йому ампутували відірваний пальчик. Дуже було небезпечно для нього, і хлопці повинні були далі йти. Вони звернулися, щоб Льосика евакуювали в більш безпечне місце. Від нас тепер – лише спокій, догляд і знайти йому родину. Бо Льосик молодий пес, він не старий, він контактний, дружелюбний", — розповіла Юлія Ткаченко.
Тварин із прифронтових міст Юлія Ткаченко приймає щомісяця. Зокрема, із Донеччини та Харківщини. Деяким із них швидко знаходить нових власників. Із новим господарем уже пес Грей. Він, зокрема, охороняє одне з підприємств.
"У нас собачка був пропав. Ми звернулись до волонтерів – і нам дали його. Приїхав він ніби з Донецької області. А тепер став полтавцем. Пес хороший. На території бігає неприв'язаний. Доглядає з ними, тут три охоронці, чия зміна. Годуємо, нам волонтери передали сухий корм. І ми варимо кашу, фарш купляємо і крупу варимо", — розповів охоронець Віктор.
На нову родину чекає пес Кеша з Торецьку. Він у волонтерки перебуває півтора року.
"Він жив в квартирі разом з господарем. Під час атаки, під час прильоту його господар помер. І так Кеша залишився на вулиці. Він жив зі зграєю бродячих собак, можна так сказати. Вони об'єдналися. Кеша, Дружок і Бася. То ми забрали всіх трьох, щоб не розлучати", — додала Юлія Ткаченко.
Волонтерка цьогоріч прилаштувала понад 25 тварин із прифронтових регіонів.
Читайте і дивіться Суспільне Полтава на платформах:
Telegram | Viber | Instagram | Twitter | YouTube | Facebook | TikTok