В Одесі заборонять залишати електросамокати на тротуарах, натомість зроблять парковки

Виконавчий комітет Одеської міської ради скасував рішення про паркування електротранспорту на тротуарах за 2021 рік. Відтепер місцями для розміщення електросамокатів, моноколіс та іншого електротранспорту будуть майданчики для паркування.

Таке рішення 19 червня ухвалили під час засідання виконавчого комітету.

Члени виконавчого комітету Одеської міської ради проголосували за внесення змін до Міської цільової програми розвитку електротранспорту в м. Одесі на 2022 – 2026 роки. Згідно зі змінами до постанови Кабінету міністрів і внесеними змінами до закону "Про транспортний засіб", що електросамокати є транспортним засобом, їх не можна паркувати на тротуарах.

За словами директора департаменту транспорту, зв’язку та організації дорожнього руху Володимира Хитренка, найближчим часом департамент разом із операторами, які надають послуги з прокату електросамокатів визначить місця для паркування на чинних майданчиках для паркування транспортних засобів.

"Буде опрацьовано питання розміщення самокатів, як в межах платного паркування, так і в карманах для паркування транспортних засобів по місту", — зауважив Хитренко.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області