У поліції Одещини з'явився центр з розшуку зниклих безвісти військових

Поліцейські. ГУ Нацполіції Одещини

У Національній поліції Одещини створили координаційний центр з розшуку людей, зниклих безвісти за особливих обставин. Основним напрямком буде розшук військовослужбовців, з якими втрачено зв'язок, які могли загинути або потрапити в полон.

Про це 19 червня повідомили в пресслужбі ГУ Нацполіції в Одеській області.

До єдиного спеціалізованого центру з розшуку людей, зниклих безвісти за особливих обставин, увійшли представники слідчих, оперативних та інших підрозділів поліції Одещини.

За словами керівниці спеціалізованої групи та начальниці відділу розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи Світлани Ткаченко, координаційний центр зосереджений на комунікації з родинами, які втратили зв’язок зі своїми близькими, що перебували в зоні проведення бойових дій, зборі детальної інформації про розшукуваних, відборі біологічних зразків та інших слідчих заходів.

"Окрім комунікації із родичами зниклих безвісти, ми також співпрацюємо з колегами з інших областей України, у тому числі тими, які працюють на прифронтових територіях", — пояснила Світлана Ткаченко.

Щовівторка з 10:00 до 13:00 години у приміщенні слідчого управління Головного управління Національної поліції в Одеській області, що на проспекті Шевченка, 8 Г в Одесі, проводиться особистий прийом громадян представниками центру.

Консультацію громадяни також зможуть отримати, зателефонувавши за номерами телефонів 048-779-43-62 та 073-899-00-02. Прийом дзвінків здійснюється з 09.00 до 18.00 години з понеділка по п'ятницю.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області