"Світла часом немає – ну, і Бог з ним": як жителі Одеси проводять час без електроенергії

З травня в Україні знову почали застосовувати графіки відключень світла через складну ситуацію в енергосистемі. Одеса не стала винятком — в місті та регіоні періодично вводять як екстрені, так і погодинні відключення. Суспільне вирішило запитати в одеситів, як вони проводять час без електроенергії.

Опитані містяни розповіли, що під час відключень світла слухають музику, йдуть гуляти і менше готують.

"Коли немає світла, відпочиваю від зайвої інформації. Книжку читаю, музику слухаю. Не знаю, іду гуляти де-небудь", — розповів житель Одеси Едуард.

Більше гуляє і одесит Даниїл. Каже, без світла дома загалом спокійно.

"Світла часом не буває, ну, і Бог з ним. Я сьомого числа складав НМТнаціональний мультипредметний тест в Мечникова (Одеський національний університет ім. Мечникова, — ред). Нічого. Світло було – все було. А без світла вдома загалом спокійно. Я влітку намагаюся більше часу проводити на вулиці. Коли приходжу до дому, просто лягаю спати", — поділився хлопець.

Одеситка Лідія каже, що живе одна і може обійтись без світла. Містянка Ольга розповіла, що у цей час менше готує.

"Готувала менше.Ну а що робити! Якщо ставитися до цього, що "все погано", то тоді взагалі життя погане", — прокоментувала Ольга.

Наразі в Одесі застосовують стабілізаційні графіки відключень — це коли світло вимикають погодинно різнім групам на певний проміжок часу.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області