Недобудований готель біля моря на Одещині подешевшав на 29 мільйонів

Недобудований готель на Одещині. Джерело: Prozorro

Недобудований дев'ятиповерховий готель в Затоці Білгород-Дністровського району Одеської області вкотре подешевшав. Будівлю повторно виставили на аукціон за 115 мільйонів гривень.

Про це стало відомо з сайту Prozorro.Продажі.

Будівля є майном збанкрутілого Товариства з обмеженою відповідальністю "Південбуд". До майнового комплексу входять: об'єкт незавершеного будівництва (житловий будинок), склопакети, будівельні риштування, плити перекриття, бетонні сходи тощо.

Це вже п'ята спроба продати готель. У 2023 році об'єкт виставляли на продаж тричі: перший аукціон проводили 7 листопада, однак він не відбувся через відсутність учасників. Тоді будівлю пропонували потенційним покупцям зі стартовою ціною у 200 мільйонів гривень. Наступний аукціон зі стартовою ціною у 160 мільйонів гривень мав відбутись 24 листопада. Остання спроба продати недобудову за 120 мільйонів відбулась 4 січня, однак торги також провалились.

При першій спробі продати готель у Затоці у 2024 році стартова ціна зросла до майже 145 мільйонів гривень. Однак на п'ятий раз її знизили на майже 29 мільйонів. Аукціон запланований на 5 червня.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області