Розташовані в Одесі квартири колаборанта Сальдо та російського олігарха Шелкова продали на аукціоні

Вид на Чорне море з квартири в Одесі, яка належала російському олігарху Михайлу Шелкову. Фонд держмайна/Facebook

В Одесі 21 травня відбулися онлайн-аукціони з продажу конфіскованих квартир російського олігарха Михайла Шелкова та держзрадника Володимира Сальдо.

Про це йдеться на офіційній сторінці Фонду державного майна України.

Обидва об’єкти нерухомості розташовані у Приморському районі Одеси, неподалік від пляжу "Аркадія". Квартира Шелкова — у 650 метрах від Чорного моря, а Сальдо — близько 1,2 км.

За інформацією ФДМУ, колишню квартиру російського олігарха Шелкова виставили на торги зі стартовою ціною 3,76 млн гривень. За неї змагалося двоє учасників. Найвищою стала ставка у чотири млн гривень. Квартира держзрадника Сальдо продавалась зі стартовою ціною 1,87 млн гривень. За неї змагалися дев’ять учасників. Фінальна вартість склала 2,9 млн гривень.

Переможці аукціонів мають 20 робочих днів для того, щоб сплатити вартість лотів, повідомили в Фонді держмайна. Договір купівлі-продажу підпишуть лише після того, як кошти надійдуть на рахунки Фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Будинок в Одесі, у якому розташована конфіскована у російського олігарха Михайла Шелкова квартира. Фонд держмайна/Facebook

Конкуренція учасників на торгах дозволила підвищити стартову ціну, зазначили у ФДМУ. У разі укладання угод до Фонду ліквідації наслідків збройної агресії надійде понад 6.9 млн гривень.

Це вже друга спроба продати підсанкційну нерухомість, відзначили в Фонді держмайна. Перші аукціони були заплановані на 17 квітня, але торги не відбулися. Стартова ціна обидвох квартир була у два рази вищою: Шелкова починалася з 7 523 300 гривень, Сальдо — 3 749 200 гривень.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області