"Це наш громадянський обов'язок": у місті на Одещині розгорнули стометровий стяг та вшанували загиблих захисників

Жителі Ізмаїла на Одещині розгорнули стометровий стяг. Суспільне Одеса

У місті Ізмаїл Одеської області 18 травня відбулася патріотична акція, присвячена вшануванню українських символів. Участь у ній взяли студенти, родичі та рідні загиблих захисників, громадські діячі, а також жителі міста. Присутні розгорнули стометровий прапор України та пронесли його по одній з вулиць. З учасниками акції поспілкувалася кореспондентка Суспільного.

Організаторка заходу, голова студентської ради Ізмаїльського державного гуманітарного університету Ірина Хіміч розповіла, акція мала на меті підняти патріотичний дух, вшанувати українських захисників та нагадати, що війна ще триває.

"Це наш громадянський обов'язок — виховувати молоде покоління, робити з них справжніх патріотів своєї країни. Такі заходи треба проводити регулярно. Україна не має забувати про те, завдяки чому і завдяки кому ми сьогодні живемо", — зазначила Ірина.

Жителі Ізмаїла несуть вулицями міста стометровий прапор. Суспільне Одеса

Одна з учасниць патріотичної ходи Христина Левченко втратила свого чоловіка на фронті. Жінка розповіла, що разом з дітьми долучилася до акції в пам'ять про свого коханого та всіх українських захисників.

"Я сьогодні була із сином та донькою. Вони розказали вірш в пам'ять про свого батька та мого чоловіка. Я вірю, що все, що ми робимо, бачать наші янголи та підтримують нас з небес. Я й надалі буду брати участь у всіх патріотичних заходах та закликаю інших не проходити повз", — сказала Христина.

Жителі Ізмаїла на Одещині розгорнули стометровий стяг. Суспільне Одеса

Олена Горобченко — дружина загиблого захисника Олександра Горобченко. Жінка додала, також долучилася до акції в пам'ять про свого чоловіка, який героїчно загинув на полі бою.

"Сьогодні я тут разом зі своєю донькою Ганною. Ми прийшли, щоб підтримати бойовий дух наших захисників та вшанувати полеглих Героїв, які до останнього подиху захищали нашу Україну", — прокоментувала жінка.

Жителі Ізмаїла на Одещині несуть стометровий стяг вулицями міста. Суспільне Одеса

Військовослужбовець Роман дізнався про акцію з соціальних мереж. Чоловік розповів, що не зміг залишитися осторонь, тому одягнув вишиванку і долучився.

"Ми маємо ідентифікувати себе як українці не тільки в душі, в серці, а й візуально. Такі заходи однозначно потрібні для того, щоб молоде покоління бачило, виховувалося, підтримувало національні цінності та розвивалося як українці", — відзначив військовий.

За словами організаторки, в ході акції також збирали кошти на квадрокоптер для українських військових.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області