В Одесі вилучили із сім’ї дворічну дитину, на яку лаялися та поїли алкоголем у прямому ефірі

Мати та тітка дворічної дівчинки, на яку лаялися у прямому ефірі. ГУНП в Одеській області

Одеська поліція встановила родину дворічної дівчинки, відео з якою поширилось у соцмережах. На ньому у прямому ефірі на дитину лаялися, смикали та давали спробувати алкоголь.

Про це 16 травня повідомили в поліції Одещини.

Відео з дитиною 16 травня поширилось у соцмережах. На ньому молода жінка у прямому ефірі вживала алкоголь, поряд була маленька дитина. Вона використовувала при звертанні до дівчинки нецензурну лексику, смикала дитину і давала пити алкоголь.

Така поведінка обурила підписників жінки, вони почали з’ясовувати де вона живе. Виявилось, що в одному з районів Одеси, повідомила директорка міської служби у справах дітей Юлія Нікандрова на своїй сторінці у фейсбуці.

За даними поліції, жінка на відео — 23-річна тітка дитини. Правоохоронцям вона розповіла, що таким чином хотіла залучити більше підписників.

"Вона пояснила, що демонстрацією вживання алкогольних напоїв, "пригощанням" дворічної племінниці пивом, лайкою в її бік та шарпанням вона хотіла залучити більшу кількість підписників до свого акаунту", — зазначили в поліції.

Правоохоронці також знайшли матір дівчинки. 26-річна жінка пояснила, що виховує доньку сама, на час ремонту у своїй квартирі привезла її до сестри. При цьому, за даними поліції, обидві жінки перебували у нетверезому стані.

Дитину із сім’ї вилучили. До з’ясування всіх обставин нею буде опікуватися Служба у справах дітей Одеської міської ради.

"Після завершення перевірки правоохоронці нададуть правову оцінку діям родичів дівчинки", — додали в поліції.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області