Пропонували чоловікам виїзд до Молдови за 7000 доларів: правоохоронці викрили двох жителів Одещини

Жителі Одещини, яких підозрюють в організації незаконного виїзду військовозобов'язаних за кордон. ГУНП в Одеській області

На Одещині затримали двох місцевих жителів за підозрою в організації незаконного переправлення людей за кордон та наданні хабаря прикордоннику. Їм загрожує до дев’яти років позбавлення волі.

Про це 13 травня повідомили в поліції Одещини.

Слідство вважає, що двоє жителів Роздільнянської та Біляївської територіальних громад у змові з невстановленою ще людиною підшукували чоловіків, які хотіли виїхати за кордон, та пропонували їм трансфер до Молдови. Така послуга коштувала 7000 доларів.

"Клієнтам" вони пропонували трансфер до Молдови за сім тисяч доларів, з яких тисячу отримували на криптогаманець у якості завдатку, а решту — після успішного завершення "угоди", — розповіли в поліції.

Затримали їх при спробі вивезти за кордоном поза межами пункту пропуску чотирьох чоловіків з Одеської, Тернопільської, Харківської та Дніпропетровської областей. Для цього їх доставили до одного з прикордонних населених пунктів Роздільнянщини. За даними правоохоронців, чоловіки спробували дати 1,5 тисячі доларів хабаря прикордоннику, але той доповів про це своєму керівництву.

Затриманим повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу: ч. 3 ст. 332 — організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України та ч. 3 ст. 369 — надання хабаря службовій особі. Ці злочини передбачають покарання до дев'яти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

У поліції додали, що суд відправив затриманих під варту з можливістю вийти під заставу. Цим правом чоловіки скористалися.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області