"Солодка, смачна, ароматна": скільки коштує полуниця на одеському "Привозі"

На прилавках одеського ринку "Привоз" стає все більше сезонних ягід. Серед них — і полуниця. Скільки наразі вона коштує та звідки її привозять — дізнавались кореспонденти Суспільного.

В Одесі розпочався сезон полуниці. Поки що, кажуть продавці на ринку "Привоз", ягода імпортна. Ціни наразі 230-250 гривень за кілограм, але була і дешевше, розповіла продавчиня Валентина.

"Поки нашої місцевої, уманської, кілійської, ще немає. Продаємо ось таку грецьку полуницю, вона по 250 за кілограм. Була й дешевше: продавали й по 200, і по 180, але зараз її дуже мало, тому вона піднялася у ціні. Але вона дуже солодка, нічим не відрізняється від нашої, солодка, смачна, ароматна", — зазначила Валентина.

За словами продавців, попит на полуницю є, але здебільшого люди чекають, коли вона подешевшає.

"По 250 і по 230, залежить від того, яка полуниця, а завозять її з різних країн, нашої ще немає, поки що. Десь може місяць ще треба, тижні два-три точно", — розповіла продавчиня Наталя.

Покупці Сергій та Людмила розповіли, що купують полуницю, але трохи — ціна неї поки що висока. Покупчиня Олена додала, що вживанням ягоду вимочує у холодній воді.

"Я знаю яку купувати, у Грузії ми таку їли. Якщо наша ще з нітратами, а з Греції можна. Вимочуємо у холодній воді і їмо", — додала Олена.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області