Через атаку РФ по Одеському району 17 березня збитки для довкілля склали понад 170 млн грн

Наслідки атаки по Одеському району 17 березня 2024 року. Фото: Державна екологічна інспекція Південно-Західного округу

Екологи підрахували збитки від російської дронової атаки по Одеському району у ніч на 17 березня. Сума склала понад 173 мільйони гривень.

Про це 12 квітня повідомили у Державній екологічній інспекції Південно-Західного округу.

Через атаку безпілотниками по Одеському району були пошкоджені два законсервованих агропідприємства. Там спалахнули пожежі, сталося руйнування промислових будівель, зазначили в інспекції.

Фахівці встановили, що внаслідок атаки металеві уламки та будівельні відходи засмітили земельну ділянку площею понад 14 тисяч квадратних метрів. Сума збитків склала понад 173 мільйони гривень. Ця інформація увійшла до єдиного реєстру збитків, що завдані довкіллю через війну.

Що відомо про атаку на Одещину 17 березня 2024 року

  • Повітряну тривогу в регіоні оголосили 16 березня о 23:17. У телеграм-каналі Повітряних силах попередили, що на Одещину рухаються кілька груп ударних безпілотників. Вибухи у місті пролунали близько 0:24 та 0:51.
  • За даними Сил оборони півдня, над регіоном збили 13 безпілотників. Бойова робота по дронах тривала близько трьох годин, вони заходили з акваторії Чорного моря та маневрували між житлових будинків і в промислових кварталах Одеси.
  • Унаслідок атаки пошкодило два законсервованих агропідприємства. Люди, як уточнили в Силах оборони півдня, не травмувались.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області