Росіяни практично не використовують морські ракетоносії для ударів: ВМС про ранкову атаку по Одещині

Армія РФ використовує територію окупованого Криму для завдання ударів по Україні, зокрема під час обстрілу Одещини 10 квітня. Наразі росіяни практично не застосовують морські ракетоносії.

Про це під час брифінгу в Media Center Ukraine повідомив речник Військово-морських сил Збройних сил України Дмитро Плетенчук.

"Ворог, на жаль, використовує територію окупованого Криму для того, щоб завдавати подібних ударів. І це вчергове підтверджує тезу про те, що без звільнення цієї території фактично говорити про якусь безпеку досить складно. І друга теза про те, що вони все одно зараз надають пріоритет застосуванню наземних платформ, різноманітних мобільних, для нанесення вогневого ураження і не залучають практично морську компоненту, тобто носіїв крилатих ракет морського базування", — зазначив речник.

На світанку 10 квітня армія РФ вдарила по об'єктах енергетичної й транспортно-логістичної інфраструктури Одещини. У цей же день близько 10 години росіяни РФ повторно завдали ракетного удару по транспортно-логістичній інфраструктурі.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області