Впроваджує на уроках роботу з ШІ: переможниця регіонального етапу "Учитель року 2024" розповіла про свою роботу

Діана Діянова. Фото: Суспільне Одеса

Вчителька одеської гімназії №26 Діана Діянова стала переможницею регіонального етапу конкурсу "Учитель року 2024" у номінації "Географія". На своїх уроках жінка впроваджує роботу зі штучним інтелектом та відеопрезентаціями. Про свою роботу та конкурс вона розповіла Суспільному.

Перший тур конкурсу тривав у листопаді 2023 року — лютому 2024 року. Переможниця регіонального етапу "Учитель року 2024" Діана Діянова розповіла, що аби пройти далі, вона складала тестування, проводила практичну роботу і майстер-клас:

"Тестування оцінювалося у 20 балів, і насправді було досить складне. Нам давали різноманітні теми й ми намагалися їх якнайкраще показати, як ми будемо з учнями певний квест проходити чи якісь інструменти показувати. Наступний етап – це було дослідження. Ми створювали програму дослідження, як би ми з учнями працювали у дослідженні певного об'єкта чи предмету".

Діана Діянова за роботою. Фото: Суспільне Одеса

Вчителька розповіла, що найскладніший етап – це відкритий урок з учнями. Також вона вважає, що у навчальних закладах необхідно слідкувати за новими технологіями:

"Зараз дуже активно розвивається штучний інтелект. Це і створення різноманітних відеороликів на основі штучного інтелекту, запити учнів у ChatGPT, щоб вони могли правильно працювати з цими чатами, але не лише бездумно списувати інформацію. Це різноманітні відеоредактори, фоторедактори".

Діана Діянова за роботою. Фото: Суспільне Одеса

За словами Діани, мотивували взяти участь у конкурсі її учні та колеги. Вчителька додала, що хоче перемогти на всеукраїнському етапі, який відбудеться у травні 2024 року, та мріє про перемогу України.

"Діана молодий інноваційний вчитель, вчитель Нової української школи, яка готує дуже цікавий контент, дуже цікаві уроки з впровадженням різних інтерактивних завдань та платформ. Зараз ми впроваджуємо штучний інтелект в освітню діяльність", — розповіла директорка одеської гімназії №26 Тетяна Жорницька.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області