Склади поблизу одеського ринку "Сьомий кілометр" виставили на аукціон

Склади поблизу одеського ринку "Сьомий кілометр". Джерело: Prozorro

Склади поблизу одеського ринку "Сьомий кілометр" виставили на аукціон. Йдеться про приватизацію єдиного майнового комплексу державного підприємства "ТВК". Основний вид його діяльності — це складсько-торговельні послуги. Стартова ціна об'єкта — понад 208 мільйонів гривень.

Аукціон з приватизації заплановано на 29 листопада 2023 року. До складу єдиного майнового комплексу входять будівлі та споруди, машини та обладнання, інструменти, прилади та інвентар, а також оборотні активи та зобов'язання.

Основна діяльність підприємства – обслуговування складів. Керівник державного підприємства "ТВК" Володимир Фещук розповів, що з шести з половиною гектарів, три з половиною гектари вільні. Ще три гектари забудовані зареєстрованими складами у кількості 244 штуки.

Склади поблизу одеського ринку "Сьомий кілометр". Джерело: Prozorro

Територія підприємства суміжна промисловому ринку "Сьомий кілометр" та є досить привабливою для потенційних інвесторів, додала керівниця регіонального відділення ФДМУ Вікторія Лисюк:

"Це вже, по суті, готовий бізнес. Усі контейнери зайняті. Вони здаються в оренду. Тобто приватизація принесе новому власнику дивіденди, тому що це є успішний бізнес, та залучить інвестиції до держбюджету України".

Склади поблизу одеського ринку "Сьомий кілометр". Джерело: Prozorro

Ознайомитися детальніше з інформацією про об'єкт можна у віртуальній кімнаті даних. Це сховище, де в режимі онлайн потенційний інвестор може отримати доступ до пакета документів, розповіла начальниця відділу приватизації Фонду державного майна України по Одеській області Юлія Ланова:

"Для того, щоб отримати доступ до цієї інформації, потрібно заповнити договір про конфіденційність, і це не тривала процедура, протягом доби можна отримати доступ до віртуальної кімнати даних. Також для цього слід звернутися до регіонального відділення".

Метою приватизації є залучення додаткових надходжень до бюджету як від продажу, так і від податкових надходжень від бізнесу, а також створення дієвих передумов відбудови і економічного відновлення держави, зазначили у ФДМУ.

Читайте нас у Telegram, Viber, Facebook та Instagram: головні новини Одеси та області