До Одеського порту зайшли фрегат ВМС Нідерландів та британський есмінець

. АрміяInform

Британський есмінець Defender і фрегат ВМС Нідерландів HNLMS Evertsen увійшли до порту Одеси. Про таке розповіли в інформаційному агентстві Міністерства оборони України.

Про можливий візит двох кораблів країн НАТО стало відомо напередодні, коли головний редактор видання BlackSeaNews Андрій Клименко повідомив, що судна увійшли до Чорного моря. Після візиту до Одеси військові кораблі візьмуть участь у навчаннях країн НАТО Sea Guardian щодо стримування та боротьби з тероризмом на морі.

Судно ВМС Нідерландів в акваторії Одеського порту. АрміяInform

За даними Міноборони, Defender — п'ятий із шести есмінців 45-ї серії ВМС Великої Британії. Корабель озброєний вісьмома протикорабельними ракетами Harpoon та має 48 зенітних ракет комплексу Sea Viper. Британське судно забезпечує захист судноплавства та протиповітряну оборону.

Британський есмінець. АрміяInform

Британський есмінець. АрміяInform

Фрегат протиповітряної оборони Нідерландів HNLMS Evertsen (F805) — останній із чотирьох у серії класу De Zeven Provinciën королівських ВМС. Його спустили на воду у 2003 році. Основне завдання кораблів цього класу — забезпечення протиповітряної оборони на морі, зазначили в інформагентстві.

Фрегат ВМС Нідерландів. АрміяInform

Фрегат ВМС Нідерландів. АрміяInform

Нагадаємо, раніше також стало відомо, що до Чорного моря увійшов розвідувально-водолазний корабель ВМС Франції ALIZE (A 645). Він класифікується як судно водолазної підтримки, однак фактично використовується у роботі дайверів служби зовнішньої розвідки Франції.

Читайте також

  • До Чорного моря увійшов американський ракетний есмінець
  • До Чорного моря увійшли фрегат ВМС Нідерландів та британський есмінець

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області