Соліст Одеської опери встановив рекорд України з кількості перемог у міжнародних конкурсах

. Фото: Юрій Литвиненко

Соліст Одеського національного академічного театру опери та балету Андрій Пісарєв встановив рекорд України у номінації "Найбільша кількість перемог артиста балету у міжнародних конкурсах", категорія "Мистецтво". Про таке повідомили в Одеській опері.

Досягнення офіційно зареєстрували на сцені Одеського оперного театру після вистави "Дон Кіхот". Андрію Пісарєву вдалося здобути 18 премій та нагород на міжнародних конкурсах. Цей показник визнали найкращим в країні.

"Рекорд Андрія внесений до Національного Реєстру Рекордів як досягнення України, що є важливим критерієм розвитку театрального мистецтва нашої держави", – наголосили в театрі.

Соліст Одеської опери встановив рекорд України з кількості перемог у міжнародних конкурсах. Фото: Юрій Литвиненко

Додамо, Андрій Пісарєв народився 1 квітня 1986 року в Донецьку. У 1995 році вступив до Школи хореографічної майстерності, яку 2002 року закінчив з відзнакою. Після цього навчався в Німеччині. З 2004 до 2008 року працював у Донецькому академічному театрі опери та балету як провідний соліст. Згодом почав кар’єру соліста в Національній опері України ім. Т.Г. Шевченка (Київ). Рік виступав у Московській опері. З 2017 – артист балету, ведучий майстер сцени Одеського національного театру опери та балету

Виконує провідні партії у виставах "Дон Кіхот", "Сильфіда", "Лускунчик", "Спляча красуня", "Лебедине озеро", "Корсар", "Бачення Рози", "Спартак", "Ромео і Джульєтта", "Чарівна флейта" та "Шехерезада".

Соліст Одеської опери встановив рекорд України з кількості перемог у міжнародних конкурсах. Фото: Юрій Литвиненко

Серед нагород Пісарєва – перші премії Youth American Grand Prix (США), Korean International Ballet Competition (Корея), Istanbul Internetional Ballet Competition (Туреччина) тощо.

Читайте також

Читайте нас у Telegram: головні новини Одеси та області