Безплатне офтальмологічне лікування у Миколаєві: в лікарні №1 нове обладнання

Безкоштовна консультація у лікаря. Миколаївська міська рада

У Миколаєві на базі лікарні № 1 працює офтальмологічний кабінет. Консультація у лікаря за електронним направленням відбувається безкоштовно. Є також платні послуги, які визначені чинним законодавством.

Про це повідомляє Миколаївська міська рада.

За інформацією міськради, кабінет оснащений сучасним обладнанням, завдяки якому можна виявляти та лікувати складні захворювання очей. Його придбали за гроші з міського бюджету та завдяки допомозі донорів.

Миколаївська міська рада

Лікарка-офтальмолог Христина Шамрай каже, лікарня обслуговує все населення Миколаєва, а також приймають людей з області й усіх охочих, які мають електронне направлення.

Позаду мене знаходиться оптичний когерентний томограф, який досліджує сітківку та зоровий нерв пацієнта. Також нова щілинна лампа та периметр — це апарат, який міряє поле зору. Також в нас є автоматичний пневмотонометр та авторефрактометр, який вимірює рефракцію людини та допомагає підібрати окуляри як дорослим, так і дітям.

Миколаївська міська рада

Зі слів Шамрай, на базі лікарні також є ендокринологічне відділення, де лікуються пацієнти з цукровим діабетом.

"Вони проходять у нас повне обстеження і завдяки цьому ми проводимо лікувальні процедури, які зберігають їм зір", — говорить Христина Шамрай.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.