14 пожеж в екосистемах — на Миколаївщині горіли трава, чагарники та сміття

Рятувальник серед диму гасить вогонь, Миколаївщина, 24 червня 2024 року. ДСНС

Протягом 24 червня миколаївські підрозділи ДСНС 14 разів виїжджали на пожежі у регіоні. Через необережне поводження з вогнем горіли суха трава, чагарники та сміття. Ще одна пожежа виникла внаслідок російського обстрілу.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Миколаївській області.

Внаслідок необережного поводження з вогнем горіли суха трава, сміття, чагарники в Новоодеській, Куцурубській, Галицинівській, Костянтинівській, Нечаянській, Веснянській територіальних громадах Миколаївського району, Снігурівській, Привільненській, Баштанській тергромадах Баштанського району та у місті Миколаїв.

Вогонь охопив відкриті території на загальній площі понад 13 га.
ДСНС

На території Куцурубської громади внаслідок обстрілу армією РФ з Кінбурнського півострова зайнявся сухостій на площі 1 га.

Вогнеборцями не допущено розповсюдження на 5 господарчих споруд та 3 сонячних батареї. До місця підвозили воду трактором бочкою від ТГ.

У Костянтинівській громаді на території садово-виноградного товариства рятувальники врятували два дачних будинки та дві господарчі будівлі.

ДСНС

Від ДСНС працювали 55 рятувальників, 14 спецавтомобілів, відділення місцевої пожежної охорони "Гур’ївське", Галицинівського загону місцевої пожежної охорони.

Додатково у двох випадках підвозили воду технікою комунального підприємства "Миколаївкомунтранс", ТОВ сільськогосподарське виробниче підприємство "Снігурівське".

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.