Вистава про окупацію, акція на підтримку полонених, збирання кісточок: тиждень на Миколаївщині у фото

Собака на акції з підтримки військовополонених, 23 червня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Богдана Будулуца

На Миколаївщині люди продовжують жити з відключеннями світла, постійними тривогами та обстрілами. Жителі й надалі допомагають армії та роблять спільний вклад у протистоянні з Росією. Наприкінці тижня миколаївці вийшли з плакатами на мирну акцію, щоб нагадати про полонених та безвісти зниклих.

Як минув тиждень у регіоні — гортайте у фотодобірці.

Контакт з тваринами та арттерапія. Діти Миколаївщини відвідали реабілітаційний центр для тварин

На Миколаївщині 37 дітей з інтернатів та дітей з багатодітних сімей відвідали реабілітаційний центр для тварин "Прайд". Учасники заходу контактували з конями, поні, віслюком, собаками. Також люди долучилися до активностей біля води та арттерапії.

"Вистава про те, як ми намагалися втекти від окупації": миколаївський та херсонський театри презентували спільний проєкт

У Миколаївському академічному художньо-драматичному театрі відбулась прем’єра вистави “Перевізник” за однойменною п'єсою драматургині Ніни Захоженко. Робота створена у кооперації з Херсонським обласним академічним музично-драматичним театром імені Миколи Куліша. Це історія про російську окупацію села, що розташоване на перетині двох областей.

Понад 300 охочих: як миколаївські випускники готуються до вступу у військові виші

Станом на червень 2024 року в Україні триває вступ до вищих військових навчальних закладів. Миколаївські випускники готуються до вступу у виші та обирають вподобані спеціальності.

Екологічна ініціатива. На Миколаївщині збирають кісточки плодових дерев, щоб відновити ліси

"Тут пахне морською водою і війною": журналістка знімає документальний фільм про хореографічний колектив з Миколаєва

У Миколаєві журналістка Галина Нудищук знімає документальний фільм "Культура під час війни". У фокусі проєкту один з танцювальних колективів міста, який розповість про силу мови рухів. Прем’єра документального фільму планується на 11 липня — річницю створення колективу.

Розмінування лісів: як Миколаївщину очищують від боєприпасів

На Миколаївщині загони гуманітарного розмінування разом з піротехніками, рятувальниками та лісничими очищують ліси від вибухонебезпечних предметів. Під час нетехнічного огляду ділянки у Галициновому виявили снаряди реактивної системи залпового вогню "Смерч". Деякі з боєприпасів знешкодили на місці.

"Їх доля загартована у крові". У Миколаєві нагадали про військових та цивільних, які перебувають у російській неволі

"Лісова пожежа": у Миколаєві пожежник написав картину, яка прикрашає кімнату відпочинку рятувальної частини

Сергій Лупащенко служить рятувальником з 2017 року у 2-й ДПРЧ Миколаєва. На його рахунку десятки ліквідованих пожеж. Чоловік малює у стилі реалізму. Кімнату відпочинку рідної рятувальної частини він прикрасив власноруч написаною картиною під назвою "Лісова пожежа". ДСНС

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.