Два роки без виходу на воду. Як заборона впливає на тренування й обслуговування суден миколаївського яхт-клубу

Понад два роки стоять судна в миколаївському яхт-клубі "Стрілка" та не можуть вийти на воду. Причина — заборона на пересування по річці. Через це неможливе повноцінне обслуговування суден та забезпечення тренування спортсменів.

Про це кореспондентам Суспільного розповів голова громадської організації "Яхт-клуб Стрілка" Сергій Мірошник.

За словами Сергія Мірошника, першочергове завдання закладів — навчати, а не заробляти. Тому важливим кроком є відокремлення законодавством спортивного від комерційного в спортшколах.

"Ті гроші, які повинні вони отримувати від надання комерційних послуг із забезпечення стоянки та ремонтів — мають вкладатися в інфраструктуру: в ремонт пірсів та кранів. Сьогодні крани не обслуговуються, адже фінансування шкіл не може забезпечити фінансування тієї інфраструктури, яка не задіяна в навчальному процесі", — розповідає голова ГО "Яхт-клуб Стрілка".

Відтак Сергій вважає, що комерційна місія має бути покладена на спеціальну організацію — муніципальний яхт-клуб.

За словами капітана яхти "Катерина" Олександра Скляра, через заборону виходу на річку особливо важко обслуговувати деревʼяні судна.

"Його щороку треба покласти на воду, "затопити", щоб набух і всі шви закрились. Потім воду "відкачати" і підняти. Це треба робити щороку. І якщо в якийсь рік це не робити — щілини стають більшими", — розповідає Олександр Скляр.

Капітан яхти каже, відсутність належного обслуговування призводить до деформації корпусу судна. Нині в яхт-клубі зберігається приблизно 40 суден — вісім з них на ремонті.

Зі слів яхтсменки Антоніни Бичкової, відсутність можливості тренуватися в Миколаєві змушує спортсменів шукати альтернативи, як в області, так і за її межами.

"Зараз вони починають їздити на Тилігульський лиман, в Южне. Там десь займаються. Вони розʼїхалися з міста і тут вітрил немає", — говорить яхтсменка.

Окрім того, в планах міста — створити порт, за розробку концепції якого взялася італійська фірма "One Works".

"З урахуванням побудови нового пірсу, нової будівлі школи. Тому що, якщо подивитися, цей елінг, який діти використовували — 1953 року будівництва. Дуже маленькі класи дитячі, мало придатні, немає роздягалень, немає сушилок, що дуже важливо для яхтсменів", — говорить Сергій Мірошник.

Мірошник каже, для втілення задуму потрібно шукати спонсорів. Але наразі головне завдання — зберегти майно спортивних шкіл та яхт-клубів.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.