"Це наш спільний біль": на Миколаївщині відбулася акція на підтримку військовополонених

Учасниця акції з плакатами. Ілона Ткаченко

У селищі Веселинове, що на Миколаївщині, рідні військовополонених та зниклих безвісти влаштували акцію на їхню підтримку біля стели в пам'ять про загиблих воїнів АТО та Небесну сотню. Люди вийшли з плакатами та гаслами, аби нагадати про те, що чекають на своїх Героїв.

Про це кореспондентам Суспільного розповіла організаторка акції Ілона Ткаченко.

У Веселиновому на площі Мозолевського зібралися близько 30 людей — це дружини, батьки, друзі військовослужбовців, які перебувають у російському полоні чи вважаються зниклими безвісти. Це перша така акція у селищі.

"Вирішила організувати цю акцію, бо завжди мала свою чітку позицію. З початку повномасштабного вторгнення, почала трохи волонтерити. Потім побачила, що відбуваються такі акції в містах. Останньою крапкою стало, коли дізнались, що однокурсник мого чоловіка знаходиться в полоні, і те, як його жінка намагається його повернути", — розповіла Ілона.

"Важко уявити цей весь біль".
Ілона Ткаченко

За словами Ілони Ткаченко, близько десяти чоловіків з Веселинового нині перебувають у російському полоні.

"Страшно, бо їм і 30 років немає, всі молоді хлопці — жити і радіти", — говорить жінка.

Ілона Ткаченко

Метою акції було достукатися до населення та нагадати про те, що українські військовослужбовці перебувають у жорстоких умовах в російських колоніях.

"Я хочу донести, докричатись до наших людей, що так важливо говорити про це. Хлопці там кожного дня переживають страшні тортури, щоб ми жили. Більшість забули, а може їм так зручно, не говорити про це, не знаю", — сказала організаторка акції.

"Моя мета — частіше про це говорити, щоб більше людей знали, боролись за їхню свободу. Це не тільки біль батьків, це наш суспільний біль".

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.