Соціальна допомога: у Миколаєві створили раду з питань підтримки родин військовополонених та зниклих безвісти

Виконком Миколаївської міської ради 12 червня ухвалив створення координаційної ради з питань підтримки родин військовополонених та зниклих безвісти військових. Мета громадського формування — соціальний захист і психологічна підтримка членів сімей захисників, сприяння їхній реабілітації та інтеграції в суспільство.

Про це кореспондентам Суспільного розповів керівник координаційної ради, заступник Миколаївського міського голови Анатолій Петров.

"Ми збирались двічі з родинами військовополонених. При кожній частині жінки створили такі ініціативні групи. Є люди, які очолюють ці групи. До координаційної ради увійшли всі дотичні люди, які можуть надати допомогу. Також увійшли представники від всіх груп частин", — сказав Анатолій Петров.

Координаційна рада піклуватиметься наданням психологічних і соціальних послуг. Про фінансову підтримку не йдеться. Фінансова підтримка — це прерогатива держави.

До координаційної ради також увійшли представники служб міської ради та комунальних установ. У роботі буде взаємодія з громадськими та міжнародними організаціями, каже Петров.

"Ми працюємо з Червоним Хрестом, з Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими. Член Коордштабу, що опікується поверненням полонених, входить до нашої ради. Ми будемо надавати допомогу сім'ям військовополонених з оздоровлення дітей, з надання психологічної допомоги, соціальної, медичної допомоги", — поінформував посадовець.

Зі слів керівника координаційної ради, допомогу надаватимуть жителям Миколаєва, а також внутрішньопереміщеним людям.

"Ми зберемось на установчу нараду, обговоримо план нашої взаємодії, план дій на майбутнє тощо. Люди вже звертаються. У нас є Центр підтримки ветеранів і вже працює з цими родинами", — зазначив Анатолій Петров

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.