З 20 до 26 травня люди продовжували боронити українську землю від російської агресії. На Миколаївщині жителі власними силами відбудовували зруйноване обстрілами, допомагали армії, а також відновлювали енергопостачання у будинки. Наприкінці тижня миколаївці вийшли на акцію-нагадування про полонених та організували виставку-прилаштування тварин.

Як минув тиждень у регіоні — гортайте у фотодобірці.

"Волонтерство — це не про конкуренцію з державою": інтерв'ю з Сергієм Притулою про гроші, дрони та удари по Росії

Крим, Таганрог, російський аеродром Морозовськ, Твер чи Курськ — це лише частковий перелік локацій, куди долітали українські дрони з початку великої війни. Щоденно "Фонд Сергія Притули" отримує численні заявки щодо потреб у безпілотниках, засобах РЕБ чи інших засобах ураження, якими потім українські військові протидіють російському агресору.

Морські дрони СБУ оснастили системами "Град", вони відпрацювали по позиціях росіян на Кінбурнській косі — джерела

Укуси скажених тварин: як на Миколаївщині протидіють поширенню хвороби

З початку 2024 року на Миколаївщині зафіксували 16 випадків сказу у тварин. 123 людини отримали щеплення від цієї хвороби. Людей кусали домашні, бродячі дикі та хижі тварини.

"Голос усіх полонених": у Миколаєві відбулася акція на підтримку військовополонених та безвісти зниклих

"Ситуація з безпритульними є досить важкою": у Миколаєві вчергове відбулася виставка-прилаштування тварин

У Миколаєві 26 травня відбулася виставка-прилаштування котів та собак. Серед тварин, яких представили — 49 собак та 4 коти, які були знайдені безпритульними.

"Я хочу, щоб мої діти жили в Україні". Історія військовослужбовця з ТЦК на Миколаївщині

Мобілізований у 2014 році Іван із псевдо "Татар" добровольцем став до лав ЗСУ у лютому 2022 року. На фронті він із побратимами потрапив в засідку й отримав поранення. Наразі чоловік служить в одному з районних ТЦК та СП Миколаївщини.

Відновити честь і гідність чоловіка: дружина військовослужбовця миколаївської частини не вірить у його самогубство

Тетяна Маслюкова з Кропивницького вже понад півтора року доводить, що її чоловік, який служив в одній із військових частин на Миколаївщині, не вчиняв самогубство. Через закриття кримінального провадження слідчим, за її словами, втратила можливість на отримання компенсаційних виплат. Нині свою позицію жінка доводить через суд.

"Доки в селі є хоча б одна корівка, доти село й живе": на Миколаївщині діє притулок для тварин

У селі Безводне Миколаївської області працює притулок для худоби. Станом на 24 травня тут живе понад 100 корів, биків і телят. Допомагають у догляді за тваринами місцеві жителі та люди, що донатять у "Фонд захисту тварин і розвитку сільського господарства".

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.