У Миколаєві встановлять зарядні станції для електрокарів

Зарядна станція для електрокара. Getty Images

У Миколаєві міська рада та місцева електропостачальна компанія підписали Меморандум про співпрацю. Угода передбачає встановлення зарядних станцій для електромобілів.

Про це 25 травня повідомив Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич.

За його словами, одним з основних завдань програми є зменшення викидів вуглекислого газу та інших шкідливих речовин у повітря. Крім того, міська рада розробляє програму для розвитку електрозарядної інфраструктури.

“Так вийшло, що в цьому питанні Миколаїв "пасе задніх". Нам потрібно думати, як зменшити викиди вуглекислого газу в повітря нашої Землі. Тому вашу ініціативу місто підтримує і буде всіляко сприяти та, я сподіваюсь, що це буде не лише екологічно, але й вигідно для вашої компанії, щоб кількість таких електрозаправок збільшувалась і це полегшить життя миколаївцям, які пересуваються на таких машинах,зазначив Сєнкевич.

Миколаївський міський голова підписує Меморандум про співпрацю з МЕК. Фото: Миколаївська міська рада

За словами директора МЕК Валентина Лінченка, компанія вже закупила шість зарядних станцій, які планується встановити в різних частинах міста до середини літа. Встановлення та обслуговування інфраструктури буде здійснюватися коштом компанії.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.