Збили "Ланцет", що заходив для удару: історія десантника з миколаївської бригади

Арсеній — десантник з миколаївської бригади разом з екіпажем ЗРК "Стріла-10" 2024 рік. 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

Десантник миколаївської 79-ї бригади Арсеній — представник нового покоління українських офіцерів. 21-річний чоловік закінчив Харківський національний університет Повітряних Сил імені Кожедуба вже під час повномасштабної війни. Його екіпаж знищував російські безпілотники типу "Суперкам", "Зала", "Орлан-10" та ударні дрони типу "Ланцет".

Історію воїна розповіли у пресслужбі 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади.

"Був випадок, коли нашу "Стрілу-10" намагався знищити ворожий "Ланцет". Він деякий час кружляв над посадкою, щоб уникнути нашого щільного вогню зі стрілецької зброї, а потім різко почав заходити на удар. Але в останню мить нам таки вдалось його збити вогнем кулемета. Нам потрібно було зберегти установку — і ми це зробили", — каже боєць.

Чоловік закінчив університет з відзнакою, тому міг обрати, де буде служити.

"Мені завжди хотілось у десантно-штурмові війська, тому обрав 79-ку. Це авторитетна бригада з великою історією, яка завжди на найважчих напрямках фронту і показує себе більш ніж достойно".
79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

Арсеній — командир зенітно-ракетного комплексу "Стріла-10". Чоловік вже служить рік. Говорить, з вибором — не помилився.

"Російські безпілотними постійно намагаються прорватись у глибину нашої оборони, а, знайшовши ціль, відразу наводять туди артилерію. Наше завдання — не допустити цього", — додає лейтенант.

Війна — найкращий університет для офіцера, каже офіцер. На фронті можна сформувати характер, перебороти себе, проявити лідерські якості, додає військовий.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.