"Кадирівці" виходили і кричали "Аллах Акбар!" Спогади воїна з миколаївської бригади про бої та евакуацію

24-річний Тарас — головний сержант взводу 79 ОДШБр. 79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

Тарасу 24 роки, він — головний сержант взводу миколаївської 79 бригади. До повномасштабної війни працював зварювальником у Вінниці. На фронт чоловік пішов за покликом серця та понад два роки вже воює на передньому краї.

Історію Тараса про найважчий бій, штурми "кадирівців" і евакуацію під мінометним обстрілом розповіли у пресслужбі 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади.

Сьогодні Тарас командує старшими за себе і йому довіряють, розповідають у бригаді. Цю повагу він заслужив справою.

"Найбільш важкий бій, коли нас на позиції було четверо, а їх йшло вісім людей. У нас був кулемет, і він заклинив: два-три патрони пускає і клине. Автомати не витримували — перегрівалися. Поки кулеметник обслуговував цей кулемет, ми просто перекидалися з ними (рос. військами — ред.) гранатами", — згадує про один зі своїх боїв Тарас.

79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

Зі слів десантника, це були "кадирівці", які виходили на балку й кричали: "Аллах Акбар!" та "Ахмат — сила!"

79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада
Двоє в них тоді було "200", один — "300" — важкий, інші відійшли — втікли.
Тарасвоїн з 79-ї ОДШБр "Таврійська"

Бій приймати нескладно, говорить захисник.

"Треба слухати радіостанцію, і що вам говорять. Ніхто не підкаже, що вилізь у повний зріст, стань і прицілься — ні, такого нема. Якщо слухати радіостанцію, і слухати того, хто керує боєм, будь-який штурм відбивається", — додає Тарас.

79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

"Запам’яталось мені, коли я виносив "трьохсотого", нас постійно ворожий міномет крив. "Трьохсотий" просив залишити його. Він казав: "Лиши мене, біжи. Я помаленьку доповзу". Але я розумію, що він здався — не доповзе. Він просто залишиться серед поля, тут його доб’ють. Ми постійно забираємо своїх побратимів", — розповідає військовослужбовець.

79 окрема десантно-штурмова Таврійська бригада

"Я не думав, що я буду військовим, що я буду реально воювати. Якщо ніхто не буде воювати, то де ми будемо", — зазначає чоловік.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.