Тиждень їхали автівкою: 16-річний волонтер з Франції привіз до Миколаєва гуманітарну допомогу

Волонтер Зак тримає прапор України, його батько та медсестра міської лікарні Дана Нечвола. Миколаїв, 6 травня 2024 року. Суспільне Миколаїв/Єлизавета Кротик

Медикаменти, засоби гігієни та продукти для дітей. 16-річний Зак із Франції разом із батьком привіз до Миколаївської міської лікарні гуманітарну допомогу. Хлопець закупив необхідне у рідному місті Корсика та приїхав до Миколаєва. Його мета — показати світові руйнування, що місто зазнало від російських військ.

Про це Зак розповів кореспондентам Суспільного.

Волонтер із Франції Зак говорить, до Миколаєва автівкою їхали тиждень.

Там, де ми живемо, люди не говорять про Миколаїв, говорять про Одесу, про Херсон, Дніпро, про Запоріжжя теж, але не про Миколаїв. Місто бомбили дев'ять місяців війни, і ніхто не говорить про Миколаїв. Я хочу показати світу та Франції Миколаїв і те, що тут було.

"Я приїхав зі своїм татом, йому 60 років. Він американець, але проживає у Франції зараз. І він хотів допомогти Україні теж, тому що він любить Україну", — говорить хлопець.

Волонтери розвантажують з машини пакунки з гуманітарною допомогою, 6 травня 2024 року.

Медична сестра міської лікарні Дана Нечвола каже, закладу необхідна така гуманітарна допомога.

Медична сестра міської лікарні Дана Нечвола, Миколаїв, 6 травня 2024 року.

"Волонтери із Франції привезли гуманітарну допомогу у вигляді памперсів, лікарських засобів, витратних матеріалів, засобів гігієни. Нам це дуже потрібно, тому що у великих кількостях витрачається", — сказала Дана Нечвола.

Гуманітарну допомогу хлопець привіз і до одного з будинків сімейного типу Миколаївщини. Говорить, планує ще приїжджати до Миколаєва.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.