У Миколаєві правоохоронці затримали чоловіка, який обіцяв вплинути на спецслужби за грошову винагороду

Працівники поліції та СБУ затримують підозрюваного. Головне управління національної поліції Миколаївської області

У Миколаєві правоохоронці затримали 33-річного чоловіка, який мав намір вплинути на представників Служби безпеки України та Державної міграційної служби України. Підозрюваний вимагав та отримав неправомірну вигоду у сумі 5 000 доларів США за свій вплив на посадовців відомств.

Про це повідомляє пресслужба Центрального районного суду міста Миколаєва.

За інформацією суду, у січні 2024 року підозрюваний у телефонній розмові обіцяв співрозмовнику вплинути на посадових осіб служб, з метою зняття заборони та видання тимчасового посвідчення на проживання на території України раніше депортованому іноземцю.

"У квітні 2024 року, він вимагав та отримав від вищезгаданої особи неправомірну вигоду у сумі 5 000 доларів США за вплив на службових осіб зазначених відомств. Після передачі неправомірної вигоди, підозрюваного було затримано".

У суді зазначили, що чоловіку було оголошено про підозруч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу Українив отриманні неправомірної вигоди за вплив на рішення уповноваженої особи.

Працівник поліції проводить обшук автівки підозрюваного. Головне управління національної поліції Миколаївської області

У суді адвокат підозрюваного просив застосувати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Сам підозрюваний, згідно з повідомленням, заперечував факт вимагання грошей.

"Заслухавши думки сторін та дослідивши матеріали клопотання, слідчий суддя постановила застосувати стосовно підозрюваного запобіжний захід у виді тримання під вартою, із визначенням розміру застави у сумі 757 000 гривень".

Санкція статті передбачає до восьми років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.