"Хлопчик, 14 років — убило": про наслідки російської атаки на Миколаїв розповіли місцеві

Уточнено

В одному з районів Миколаєва 11 квітня внаслідок влучання російського снаряда загинули четверо цивільних. У будинках людей пошкоджені вікна, двері, стелі та стіни. В автомобілях, що перебували поруч з місцем влучання, повилітали вікна.

На місці російської атаки побували кореспонденти Суспільного.

Олександр разом зі своїм товаришем проїжджав на автомобілі: у той момент ракета влучила за п'ятнадцять метрів від них. Чоловіки не травмувалися, втім перебували у шоковому стані.

"Зліва був великий вибух. Ми спочатку злякалися, повилітало скло. Потім ми вийшли, побачили, що відбувається, люди панікують, і почали відходити до безпечного місця. Не страшно, більше якийсь шок був, наче у якомусь фільмі. Вибух, і наче контузія, а так все нормально", — каже очевидець удару.

Внаслідок вибуху пошкоджені багатоповерхівки та приватні будинки. В оселі Олени повилітали вікна та двері. На момент обстрілу вдома перебувала донька з дворічною онукою.

"Я була на роботі. Вони все це бачили, вони спали у кімнаті. Дах тільки зібралися робить — знов те саме. Це вже який — четвертий раз. Ми тільки почали укріплювати дах, щоб потім можна було крити. Вхідні двері, стеля, у хаті вже повідходили геть і вікна повідходили від стін", — розповідає жителька.

Ось тут з нашого двору 84-го, хлопчик 14 років — убило.
Оленамісцева жителька.

| УТОЧНЕНО 20:10 | 11 квітня: У Миколаївській ОВА Суспільному повідомили, що загиблому хлопцю було 18 років (2005 року народження). |

Бахнуло, навіть не було сирени. Тривоги не було.

Серед пошкоджених домівок будинок Людмили. Уламок від боєприпасу влучив у розетку, каже жінка.

"Ще більше, чим минулого разу. Стеля у ванній взагалі майже впала. Все оно валяється, телевізор на підлозі. Вікна повибивало. Коло літньої кухні (перебувала Людмила — ред.), слава Богу, там. А вона у нас, напевно, за метрів 50 звідси", — розповідає Людмила.

На місці події травмованим допомагали волонтери загону швидкого реагування Червоного Хреста, говорить Павло Бузник.

"При прибутті на місці було декілька поранених, які мали критичні кровотечі. Їм була надана перша допомога, по зупинці критичних кровотеч, та оперативна передача до швидких", — додає волонтер.

Анонімно розкажіть на платформі "Свідок" про російську атаку на Миколаїв

Станом на ранок 12 квітня відомо про п'ятьох загиблих та шістьох поранених.

"Напишіть у @SvidokNoteBot, що ви чули у цей день? Також ви можете розповісти про інші атаки Росії, бо Миколаїв встиг натерпітися від російських обстрілів", — зазначили у пресслужбі платформи "Свідок".

Аби привернути увагу світу до подій в Україні та посилити військову підтримку, історії передають до Міжнародного кримінального суду та поширюють за кордоном.

Як розповісти світу про пережите під час ударів РФ:

  • Для цього потрібно перейти у @SvidokNoteBot та написати свідчення. Запис автоматично перейде на платформу svidok.org.

Усі свідчення перевіряють, щоб завадити поширенню російської пропаганди та інформації, яка може зашкодити безпеці України. Платформа не поширює інформацію, що може допомогти росіянам та не збирає персональні дані.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.