У Миколаївському університеті відкрили центр менторства і тьюторства

У Миколаївському чорноморському національному університеті імені Петра Могили 28 лютого відкрили центр менторства і тьюторства Люди, які організовують індивідуальні або групові заняття з учнями, студентами.— третій в Україні та єдиний на півдні країни.

На відкритті побували кореспонденти Суспільного.

Ректор університету Леонід Клименко зазначив, що основна мета цього проєкту полягає в тому, щоб студентам було легше адаптуватися до навчання та професійного розвитку. А головна ідея — співпраця з освітніми закладами, як в Україні, так і за кордоном, де студенти та викладачі матимуть можливість обмінюватися досвідом та навичками.

Леонід Клименко вказав на те, що пандемія COVID19 та повномасштабна війна з Росією змусили студентів відчувати дефіцит соціалізації та потребу в підтримці викладачів.

Наші студенти та співробітники будуть відвідувати інші навчальні заклади й не тільки в Україні, ось була поїздка цілої групи студентів і викладачів у Португалію.

"І ми будемо приймати тут у нас, покажемо що ми робимо, чого ми досягли, тому що Миколаїв знаходився на лінії фронту й у нас є свої досягнення", — каже ректор університету.

Студентка 4 курсу юридичного факультету Вікторія Василенко відзначила важливість центру, зауваживши, що це сприятиме як її особистому, так і загальному професійному зростанню.

"Як мінімум це крутий нетворкінгЦе вміння встановлювати та підтримувати стосунки з  людьми., тому що на ньому будуть присутні різні фахівці, різні студенти", — говорить Вікторія.

Студентка 4 курсу Вікторія Василенко, Миколаїв, 28 лютого 2024 року. Фото: Богдана Будулуца/Суспільне Миколаїв

Інституційна координаторка проєкту Алла Коваль розповіла про спектр ініціатив центру, серед яких – психологічна підтримка, сприяння професійному зростанню та активній громадській участі.

Проєкт триватиме в університеті протягом трьох років, залучаючи до процесу менторства представників міської ради, обласної військової адміністрації та громадських організацій.

Слідкуйте за головними новинами Миколаєва та області у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.