У знищене російськими військами село на Миколаївщині волонтери привезли корм для сотні покинутих собак

Українська спортсменка Анна Куркуріна тримає в руках безхатнього цуцика з розбитого російськими військами села Благодатне. Миколаївщина, 19 січня 2023 року. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Українська спортсменка, волонтерка Анна Куркуріна разом із зоозахисниками привезла корми для тварин у знищене російськими військами село Благодатне. Волонтери доставили 300 кілограмів кормів для собак.

Про це повідомляють кореспонденти Суспільного.

У селі Благодатне постійно проживає двоє людей і понад сто собак.

Покинутий пес у знищеному російськими військами селі Благодатне. Миколаївщина, 19 січня 2023 року. Фото: Єлизавета Кротик / Суспільне Миколаїв

"Я про це село і не знала. Хлопець зателефонував і сказав, що до Благодатного ніхто ніколи не завозив корма. Туди важко дістатися і він пішки, або на велосипеді ходить до села. Я видала корма, він прислав фотографію і я жахнулася", — розповідає Анна Куркуріна.

Анна розповідає, що в цьому селі вже вдруге. Цього разу разом з англійськими зоозахисниками привезла корм для собак та віддала його місцевим, аби ті годувати тварин.

Покинутий пес біля пошкодженої російськими військами будівлі. Миколаївщина, 19 січня 2023 року. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

Після деокупації Благодатного додому повернулись Петро та Костянтин. Чоловіки говорять, що в селищі нічого не вціліло, приїжджають забрати речі та нагодувати собак.

"Приїжджаємо, хоч щось вціліле забираємо. Так, якщо в когось меблі якісь, он холодильник зараз заберу діда, а так немає нічого", — каже Петро.

Корм для собак від англійських волонтерів. Миколаївщина, 19 січня 2023 року. Фото: Єлизавета Кротик/Суспільне Миколаїв

300 кілограмів корму для собак села Благодатне привезли волонтери із Великої Британії. Зоозахисник, на ім'я Ґаз говорить, Миколаєву допомагають із перших днів повномасштабної війни, постраждалим тваринам — найбільше.

"Сьогодні ми привезли 30 мішків собачого корму по 10 кілограмів. Ми від початку повномасштабної війни передали Миколаєву близько дев'яти тонн різної гуманітарної допомоги, в тому числі й в госпіталі в місті. Ми налаштовані допомагати українцям та тваринам, які страждають, до кінця цієї війни", — каже Ґаз.

Читайте також

Свято Водохреща: в Миколаєві понад 400 вірян відвідали богослужіння

У Миколаєві облаштували чотири нові точки видачі води

На всій лінії узбережжя Чорного моря забезпечили протидесантну оборону — командувач військ ОК "Південь"

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube, Facebook та Instagram.