Уряд Данії планує надати кошти на відновлення інфраструктури Миколаївщини

. Фото: Суспільне Миколаїв

Миколаївщина отримає кошти на відновлення комунальної інфраструктури від уряду Данії. Друге засідання Координаційного комітету Програми українсько-данського енергетичного партнерства (UDEPP) відбулося 28 вересня.

Про це повідомила пресслужба Міністерство розвитку громад та територій України.

"Прийняте важливе рішення про спрямування коштів, передбачених Програмою на поточний період для надання благодійної допомоги, на відновлення теплопостачання Миколаївської області", — сказала заступниця міністра Наталія Хоцянівська.

Програма українсько-данського енергетичного партнерства розпочала роботу у 2021 році підписанням Угоди про співробітництво між Міністерством закордонних справ Данії, Данським енергетичним агентством та Міністерством розвитку громад та територій України.

Що відомо

  • 7 вересня розпочав роботу Офіс відновлення Миколаївщини. Першим кроком стало створення дорожньої карти та погодження її з представниками Королівства Данії.
  • Представники влади Миколаєва та області Олександр Сєнкевич, Ганна Замазєєва та Віталій Кім 20 серпня зустрілися з міністром у справах міжнародного розвитку Данії Флеммінгом Меллером Мортенсоном. Обговорили майбутню співпрацю та відбудову міста Миколаїв і області після чисельних пошкоджень російською армією.
  • Данія виділить Україні 600 мільйонів данських крон (понад 87 млн доларів) на озброєння та долучиться до післявоєнної відбудови Миколаєва, який постраждав від бомбардувань Росії.

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.