Армія РФ планує відсунути українські війська до Миколаєва, проте їм це не вдасться — Арестович

. Фото: Офіс президента України

Російські збройні сили мають ціль — відсунути українські Сили оборони в бік до Миколаєва. Для цього російська армія перекинула на південь підкріплення. Проте виконати поставлену задачу вони не мають змоги.

Про це розповів радник Офісу президента Олексій Арестович в ефірі "Фейгін LIVE".

"Там ввели в бій декілька батальйонних тактичних груп, що тільки прибули, перекинули їх з лівого берега. Вони намагаються відсунути на південному напрямку, той, що прямо біля моря, наші війська у бік Миколаєва. Їм поставлена така задача. Не дуже це їм вдається, чесно кажучи, якщо не сказати, зовсім не вдається. Але це той напрямок, де почали докладати зусиль, на відміну від всіх попередніх днів", — сказав Олексій Арестович.

За словами Арестовича, щодня українські війська знищують по три-чотири російські склади боєприпасів на півдні.

"Цікаво, скільки ще "хоробра" російська армія витримає подібні удари. Мені регулярно надходять відомості щодо влучань. Багато армій світу засмутилися б, коли щодня зносять декілька складів боєприпасів, це ж гинуть люди, техніка, пара командних пунктів тощо", — сказав Олексій Арестович.

Такі постійні удари можуть змусити російські війська відступити ще до початку контрнаступу українських Сил оборони, каже Арестович.

"Відчуття абсолютної безнадійності, що у перехопленнях прозирає, невипадкове, це реальна безнадійність. Без контрнаступу ми можемо їх доламати просто ударами HIMARS, Excalibur, керованими снарядами й рештою ракет. Обвал може статися скоріше, ніж нам здається", — сказав Олексій Арестович.

Зі слів Арестовича, надалі українські військові не зменшуватимуть інтенсивність ударів.

Читайте також

Слідкуйте за новинами Суспільного Миколаїв у Telegram, Viber, YouTube та Instagram.