У Львівській громаді 10 зі 170 світлофорних об'єктів мають блоки безперебійного живлення

Світлофор. Суспільне Черкаси

На сьогодні, 24 червня, у Львівській громаді 10 світлофорних об’єктів обладнані блоками безперебійного електроживлення. Вони можуть працювати по 4-10 годин під час знеструмлень. Всього на території громади є 170 світлофорних об’єктів. 20 з них стоять у місцях, де найчастіше стаються аварії.

Про це сьогодні, 24 червня, під час засідання постійної депутатської комісії транспорту зв’язку та міської мобільності Львівської міської ради повідомив директор департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Олег Забарило.

Ще 14 світлофорних об’єктів заживлені до генераторів, що належать підприємцям, які погодилися поділитися енергією. Серед них — і світлофорний об'єкт біля Львівської опери, де 19 червня водій автобуса збив хлопчика на велосипеді. На той момент світлофор не працював.

"Світлофорний об'єкт був на генераторі. Генератор не спрацював, тому що в них не виключили світло. Група (відключень, — ред.) змінилася і стався трагічний випадок", — повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Зінкевич.

За словами Олега Забарила, у місті працюють над заживленням більшої кількості світлофорних об'єктів.

"До кінця літа в межах фінансування буде заживлено ще 20 світлофорних об’єктів. Щоби заживити всі світлофорні об’єкти міста, потрібно 30 мільйонів 500 тисяч", — зазначив Олег Забарило.

Посадовець додає, також у місті планують закупити змінні акумулятори, заряджати їх і оперативно розвозити у місця, де вимикатимуть світло.