У Львові триває збір книжок для військових, які проходять реабілітацію: куди приносити

Книга Ілларіона Павлюка "Я бачу, вас цікавить пітьма". Суспільне Черкаси

У центрі "Незламні" облаштували книжковий простір для військових, які проходять реабілітацію. Там є вже близько 700 книг. Львів'ян закликають долучатися до акції "Літературна терапія" та приносити книги для захисників.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.

Книжковий простір для захисників, які відновлюються після важких поранень, створили у реабілітаційному центрі минулоріч. Тоді Львівська муніципальна бібліотека подарувала центру перший комплект із 125 книг. Зараз книжкова полиця налічує близько 700 книг.

"Книжкова колекція поповнюється кожного місяця. Переважно це художня література, менше – з різних галузей знань. Загалом на полицях центру вже є близько 700 книг. Це подарунки читачів міських бібліотек та місцевої громади", – каже заступниця директора Львівської муніципальної бібліотеки Наталія Бібіка.

Львів'ян закликають долучатися до безстрокової акції "Літературна терапія". Приносити книги можна у будь-яку філію Львівської муніципальної бібліотеки. Інформацію про філії, їхні адреси та контакти можна знайти за посиланням.