У львівську "Домівку врятованих тварин" привезли двох козуль, яких врятували військові

У львівському притулку "Домівка врятованих тварин" з'явилися двоє маленьких козуль. Їх назвали Марта та Назар. Тварин привезли до "Домівки" військові з різницею у два дні. Козуль забрали з небезпечних для них місць.

У якому стані козулі, дізнавалося Суспільне.

Марту привезли до "Домівки врятованих тварин" 2 червня, а Назарка – 4 червня. Їх знайшли військові на різних полігонах, розповідає працівниця "Домівки врятованих тварин" Анастасія Мунтянова.

"На жаль, доля мами ні Марти, ні Назара невідома. Загалом олені та козулі залишають дитинчат в безпечному на їхній погляд місці, адже вони не здатні пройти стільки, скільки доросла особина. Відповідно, мама годує малечу, після того йде, випасається і потім повертається за дитинчам. У цьому випадку малеча опинилась на полігоні, що не є безпечним місцем. Марту знайшли в не дуже хорошому стані і вона близько тижня провела з військовими. Як тільки з’явилась можливість, військові привезли її до нас на локацію, Назарачика забрали одразу і також привезли до нас", — говорить жінка.

Працівниця "Домівки" Анастасія Мунтянова з козулями. Суспільне Львів

Козулям менше двох тижнів. Зараз вони на карантині.

"В них є графік годівлі, за яким вони їдять молоко, не козулі звісно, а спеціальне. І в їхній раціон вже на цьому етапі входить гілковий корм", — говорить Анастасія Мунтянова.

Після того як мине адаптаційний період і козулі підростуть, їх перемістять у лісовий вольєр, де умови наближені до їхнього природного середовища.

"Там великі вольєри, де є дерева, трава висока і вони там собі спокійно мешкають. У нас є досвід піклування за такими маленькими козулями, ми вигодовували їх і вони поверталися до дикої природи", — каже працівниця "Домівки" Маргарита Шай.

Козулі в "Домівці врятованих тварин". Суспільне Львів

У "Домівці врятованих тварин" сподіваються, що обидві козулі зможуть повернутися у природу, коли підростуть.