Понад 300 тисяч гривень на потреби "Домівки врятованих тварин" зібрали на ярмарку у Львові

Домівка врятованих тварин. Facebook/Домівка врятованих тварин

Впродовж вихідних, 25-26 травня, у Львові відбувався ярмарок на підтримку "Домівки врятованих тварин". За два дні вдалося зібрати 301 895 гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Гроші, які зібрали на ярмарку спрямують на закриття боргів та нагальні потреби притулку.

"Ми безмежно вдячні кожному, хто взяв участь у барахолці, кожному відвідувачу, кожному, хто долучився товаром, хто придбав щось на ярмарку або поширив інформацію. Особлива подяка всім волонтерам, які з ентузіазмом підхопили ініціативу та, відклавши все, обʼєднались для проведення ярмарку", – керівник притулку Орест Залипський.

17 травня Орест Залипський повідомив, що львівський притулок "Домівка врятованих тварин" планують закрити. Там розпочали процес ліквідації центрів порятунку. Причиною такого рішення називають великі витрати, а також борги за їжу та лікування тварин.

За його словами, вже рік притулок перебуває у режимі виживання, адже постійних спонсорів немає, а тих грошей, які донатять люди, бракує на функціонування центру порятунку. Зараз у "Домівці" проживає понад 1500 тварин.

Як повідомили Суспільному у пресслужбі мерії, представники міської ради мали зустріч із керівництвом "Домівки". Зараз вираховують необхідну суму для допомоги. За словами Ореста Залипського, чи продовжить роботу "Домівка", залежить від стабільного фінансування.