У Львові на вулиці Любінській облаштують смугу для громадського транспорту

Маршрутка у Львові. Пресслужба Львівської міської ради/Роман Балук

У Львові на вулиці Любінській, на з'їзді з шляхопроводу і до перехрестя з вулицею Окружною, облаштують смугу для громадського транспорту. Таке рішення погодила міська комісія з безпеки дорожнього руху.

Як повідомляють у пресслужбі Львівської міської ради, йдеться про третю додаткову смугу в напрямку центру міста. Вона розділятиме транспортні потоки ще до виїзду на перехрестя з вулицею Окружною, де вже є виокремлена смуга для громадського транспорту.

"На вул. Окружній — односторонній рух, одна смуга призначена для громадського транспорту, друга – для приватного. Зараз водії, які їдуть по лівій смузі вул. Любінської в напрямі центру, на перехресті впираються в автобусну смугу. І відповідно змушені перелаштовуватися. Аби цього уникнути, тепер початок смуги для громадського транспорту буде ще на вул. Любінській. Вже там транспортні потоки розділяться і рух на перехресті буде впорядкованіший", — каже заступник керівника управління безпеки та вуличної інфраструктури мерії Павло Сирватка.

Місце, де планують облаштувати смугу для громадського транспорту. Пресслужба Львівської міської ради

В управлінні зазначають, що це дозволить зменшити кількість дорожніх конфліктів та покращить рух і громадського, і приватного транспорту. Облаштувати смугу планують до кінця липня.