Продавали підроблений алкоголь на Львівщині й Тернопільщині: детективи вилучили продукцію на понад 1,2 мільйона гривень

Повідомлення підозри двом особам, які незаконно торгували алкоголем. Пресслужба ТУ БЕБ у Львівській області

На Львівщині детективи Бюро економічної безпеки вилучили 3000 літрів незаконно виготовленого алкоголю. За даними слідства, лікеро-горілчану продукцію із підробленими акцизними марками продавало двоє осіб.

Про це повідомили у пресслужбі територіального управління БЕБ у Львівській області.

Під час розслідування детективи з'ясували, що особи торгували підробленим алкоголем на Львівщині й Тернопільщині. Товар рекламували через оголошення у соцмережах.

"Під час обшуків вилучено елітну алкогольну продукцію без марок акцизного податку, з марками, що мають ознаки підробки, а також підроблені марки. Загальна вартість вилученого становить понад 1,2 млн грн", — йдеться у повідомленні.

Досудове розслідування триває. Фігурантів підозрюють за двома статтями — ч. 1 ст. 199 та ч. 1 ст. 204 Кримінального кодексу України. Санкція ч. 1 ст. 199Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту, а також збут незаконно виготовлених, одержаних чи підроблених марок акцизного податку, голографічних захисних елементів, підробленої національної валюти України у виді банкнот чи металевої монети, іноземної валюти, державних цінних паперів, що існують у паперовій формі чи білетів державної лотереї. — позбавлення волі на строк від трьох до семи років, а ч. 1 ст. 204Незаконне придбання з метою збуту або зберігання з цією метою, а також збут чи транспортування з метою збуту незаконно виготовлених спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, тютюну, промислових замінників тютюну, пального або інших підакцизних товарів. — штраф від 7570000 до 15140000 гривень із конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.