У Львові вилікували передчасно народжену дитину із захворюванням сітківки ока

Владислав у Центрі дитячої медицини. Фото: Facebook / Центр дитячої медицини. Лікарня "Охматдит"

У Львові у Центрі дитячої медицини ("Охматдит") успішно провели передчасно народженому Владиславу процедуру лазерної ретинопатії. Хлопчик народився на 28 тижні.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Центру дитячої медицини.

Яна, мама хлопчика, була вагітна двійнею. Владислав народився передчасно, на 28 тижні вагітності, з вагою 800 грам. Друга дитина померла.

Хлопчик народився в Мукачево. Після народження в нього діагностували бронхолегеневу дисплазію, крововилив у мозку, пневмонію й підключили до пристрою штучної вентиляції легень.

Пізніше у Владислава виявили ретинопатію, захворювання сітківки ока, 2-3 стадії. Для лікування був потрібен спеціальний лазер, якого не було в Мукачівській лікарні. Хлопчика направили до Львова, в "Охматдит". Лікарі виявили в нього ще незначне незрощення твердого піднебіння.

Процедура лазерної ретинопатії минула успішно. Дитині призначили лікування та вітаміни. Коли Владислав набере вагу 6-8 кілограмів, йому прооперують розщелину піднебіння. В лікарні повідомляють, що хлопчика вчать їсти з пляшечки й він добре набирає вагу.